_Rejestracja konta

Rejestracja konta dla Stacji Kontroli Pojazdów jest w pełni zabezpieczona.

1.

Otwórz stronę www.SKPQ.pl na dowolnym smartfonie z dostępem do internetu. Rejestracji możesz również dokonać korzystając z dowolnego komputera z dostępem do internetu.

2.

Kliknij w ’Zarejestruj się’ w dolnej części ekranu

3.

Uzupełnij pole ’SKP’ wprowadzając odpowiedni numer-wyróżnik SKP.

Podanie poprawnego wyróżnika SKP zgodnie z wpisem w rejestrze Stacji Kontroli Pojazdów dopuszczonych do prowadzenia badań diagnostycznych jest niezbędne.

Następnie podaj numer telefonu komórkowego, do którego masz dostęp.

4.

Sprawdź poprawność podanego numeru telefonu komórkowego

WAŻNE: Na podany w trakcie rejestracji numer telefonu komórkowego zostanie wysłana wiadomość z kodem aktywacji. Kod ważny jest przez okres 3 godzin od chwili rozpoczęcia procesu rejestracji.

5.

Sprawdź wiadomość SMS na smartfonie, którego użyłeś w trakcie rejestracji. Wiadomość została wysłana od nadawcy: smsQ i zawiera kod aktywacji.

6.

Wpisz kod aktywacyjny, otrzymany w wiadomości SMS

7.

Sprawdź ponownie wiadomość SMS na smartfonie, którego użyłeś w trakcie rejestracji. Wiadomość zawiera link do utworzenia własnego, unikalnego hasła do konta.

8.

Po kliknięciu w link otrzymany w wiadomości SMS utwórz unikalne hasło i zapamiętaj je. To jest hasło logowania do Twojego konta SKPQ

.

Przejdź do pierwszego logowania – TUTAJ.

.


Utwórz skrót ekranowy SKPQ

ikona SKPQ zostanie dodana do pulpitu Twojego Smartfona. Dzięki temu dostęp do narzędzia SKPQ będziesz miał bezpośrednio po kliknięciu w ikonę na ekranie bez konieczności otwierania przeglądarki internetu i wpisywania adresu strony www.skpq.pl