_Jak zacząć korzystanie?

Wystarczy smartfon z aparatem fotograficznym oraz dostępem do internetu.
SKPQ nie instaluje się na telefonie. Aplikacja SKPQ korzysta z technologii PWA, dzięki której nie zajmuje pamięć telefonu – nawet podczas wykonywania zdjęć dokumentacji fotograficznej. Po uruchomieniu strony skpQ.pl w przeglądarce internetu na smartfonie, SKPQ działa jak tradycyjna aplikacja bez pobierania i instalowania jej ze sklepu Google Play lub AppStore.
Szybki dostęp do narzędzia zapewni dodanie strony do ekranu początkowego własnego smartfona. Utworzona na ekranie smartfona ikona Q umożliwia błyskawiczny dostęp do SKPQ.

.

Możliwość zintegrowania SKPQ z dowolnym oprogramowaniem zewnętrznym. (API)

SKPQ zaprojektowaliśmy jako niezależne, w pełni funkcjonalne narzędzie do wykonywania dokumentacji fotograficznej. W procesie rejestracji konta dla Stacji Kontroli Pojazdów tworzone jest bezpieczne archiwum do przechowywania plików wykonywanych zdjęć. Pamiętaj, że masz pełny dostęp do dokumentacji fotograficznej wykonywanej przez Diagnostów Twojej Stacji Kontroli Pojazdów. Zdjęcia nie są zapisywane w smartfonie i nie zajmują jego pamięci.

Po uruchomieniu archiwum dokumentacji fotograficznej w CEPiK, udostępnimy moduł eksportu archiwum Twojej Stacji Kontroli Pojazdów do zasobów centralnych CEPiK.

.

.

Od czego zacząć?

1.
Utwórz konto dla własnej SKP

Rejestracja konta jest bezpłatna i w pełni bezpieczna.
Po zakończonym procesie weryfikacji zgłoszenia od razu możesz przystąpić do pracy i wykonywać dokumentację fotograficzną.

Wraz z rejestracją otrzymujesz dostęp do własnej, zabezpieczonej przestrzeni dysku, na której tworzy się archiwum dokumentacji fotograficznej wykonanej przez Twoich Diagnostów.

Archiwum przechowuje dokumentację przez okres 5 lat od daty jej wykonania i spełnia wymogi ustawy Prawo o ruchu drogowym z dnia 20 czerwca 1997 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1990 zm.) CZYTAJ WIĘCEJ

.

2.
Zaloguj się do własnego konta

Po rejestracji – przejdź do pierwszego logowania aby dokończyć aktywację konta SKP.

.

3.
Dodaj uprawnionych Diagnostów Twojej SKP

Po rejestracji konta dodaj uprawnionych Diagnostów, wykonujących badania w Twojej Stacji Kontroli Pojazdów.

.

4.
Wykonuj dokumentację fotograficzną z badań

Po aktywacji konta SKPQ otrzymujesz pełny dostęp do narzędzia. Od teraz możesz wykonywać dokumentację fotograficzną z badań diagnostycznych pojazdów.

.

Sprawdź co zawiera dokumentacja fotograficzna tworzona za pomocą SKPQ?

.

.

Potrzebujesz więcej informacji?

tel.: +48 513 089 369
mail: tomasz.rogalski@carq.pl